Kocie adopcje!

Na stronie będziemy zamieszczali informacje o kotach, które szukają domu, jak również o kotach, które dom już znalazły, jeśli nasze poszukiwania zakończyły się sukcesem. O potrzebie istnienia kociej adopcji nikogo przekonywać chyba nie trzeba (zachęcam do lektury podstrony  Koty). Przypomnimy tylko, że kocia adopcja jest jednym z dwóch filarów pomocy bezdomnym kotom. Pierwszy filar to sterylizacja żyjących wolno kotów, aby wyeliminować nowe koty, które skazane są na cierpienie. Drugim filarem jest znalezienie domów wszystkim kotom bezdomnym. Dwa filary razem w założeniu prowadzą do wyeliminowania problemu kotów bezdomnych. Oczywiście w sytuacji idealnej, a wiemy, że tak nie jest. Koty rasowe zawsze znajda dom. Koty bezdomne, wielorasowe, najczęściej nie.

Wszelkie uwagi, sugestie, zapytania oraz „zamówienia” kotów prosimy kierować na email podany na stronie głównej w zakładce kontakt.

Koty szukające domu:

Obecnie nie mamy kotków do adopcji. Ale jeśli chcecie kotka, dajcie znać na pewno coś znajdziemy.

Koty, które dzięki Waszej pomocy dom znalazły.

Oczko

Pan kot, wielorasowy, żyjący w tym samym miejscu co Persjan. Oczko znalazł dom dzięki pomocy mojej koleżanki Ani, którą serdecznie pozdrawiam. Oczkiem opiekowała się sąsiadka, dokładnie ta sama, która opiekuje się bezdomnymi kotami w okolicy. Poniżej Oczko jeszcze bez domu.

A oto Pan Oczko na swoich włościach 🙂

 

 

Udostępnianie