O nas

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jesteśmy małżeństwem od 2005 roku. Monika jest historykiem sztuki, Mariusz chemikiem. Staramy się pogodzić nasze pasje i kultywować wspólne. Niniejsza strona również ma być wspólną przygodą. Co z tego wyjdzie zobaczymy.

Nasze hobby to koty, sztuka, historia, podróże, sztuki walki, jazda motocyklem, zegary, chemia, joga. Pasjonują nas ludzie. I te pasje spróbujemy tutaj opisać.

Strona powstała dzięki inspiracji i pomocy Piotra, dobrego Ducha, który nam pomógł ruszyć. Stronę w założeniu zamierzamy poświęcić naszym pasjom, ale jej ostateczny kształt stanowi wciąż jeszcze zagadkę dla nas samych. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, podpowiedzi i komentarze.

W połowie 2015 roku zmieniliśmy zupełnie wygląd strony, pousuwaliśmy hasła, konieczność logowania się przy komentowaniu. Mamy nadzieję, że blog się ożywi.

Bardzo prosimy, aby Wasze komentarze nie były reklamami stron erotycznych, usług i Waszych firm. Od kiedy uruchomiliśmy możliwość komentowania bez loginów i konieczności podawania danych otrzymujemy bardzo miłe komentarze, które jednak można przykleić pod dowolnym postem i jest to reklama autora komentarza. Niestety takie komentarze usuwamy, a otrzymujemy ich całkiem sporo.

Udostępnianie