Wracamy na motocykl!

      4 komentarze do Wracamy na motocykl!

Dzięki pomocy wielu osób: mojej Żony, która mnie wspiera, moich Rodziców i przyjaciela Tomka znowu mogę się cieszyć dwoma kółkami. Dzisiaj udało mi się sprowadzić motocykl na powrót do domu. Na pewno pomoże mi w rehabilitacji nogi. Nawet Amelia przyznała, że motocykl fajna sprawa.

Pozdrawiam wesoło
Mariusz

Udostępnianie

4 thoughts on “Wracamy na motocykl!

 1. Mariusz Post author

  Nie wiem czy chcę, żeby łapała. To piękna przygoda, zalew adrenaliny. Ale wszyscy wiemy, że to igranie niestety w własnym zdrowiem i życiem. Pewnie finalnie będziemy wszyscy jeździć motocyklami. I nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Póki co myślę, o większym motocyklu. I nie pytaj dokładnie dlaczego.

 2. Dorota

  Jeszcze większy motocykl? A może taki na trzech kółkach, z miejscem dla pasażera obok? 😉 Wydaje mi się bezpieczniejszy….
  pozdr.

 3. Mariusz Post author

  Jeśli trzy kółka to tzw trajka (trike) i wcale to nie jest bezpieczniejsze, bo na zakrętach trzeba dużo wolniej jechać. A jeśli to jest motocykl z koszem to to już w ogóle jest zabójstwo 🙂 Najbezpieczniej w ogóle nie jeździć w myśl zasady, że prawdopodobieństwo udziału w wypadku drogowym rośnie proporcjonalnie do czasu przebywania na drodze. Póki co jakoś nie mogę się pożegnać z motocyklem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.