Wystartowaliśmy….

      4 komentarze do Wystartowaliśmy….

Miło mi poinformować, iż pojawiła się już nasza strona www, jeszcze z wyłączoną galerią i kontaktem. Kotka Hekate razem z Entropią witać Was będą teraz na pasku na górze.

Dzisiaj też pojawiła się nowa podstrona blogu redagowana przez Monikę na temat historii przedmiotów. Polecam pierwszy opis, może nie do końca jest to przedmiot, ale nie bądźmy małostkowi 🙂

Mariusz

Udostępnianie

4 thoughts on “Wystartowaliśmy….

 1. Dorota

  Witam 🙂

  Czytałam, o przedmiotach, a i owszem – ciekawe, nie powiem 🙂 Z przyjemnością przeczytam kolejne!
  Zaś co do całości strony – bardzo mi się podoba porządek, który tu panuje – jasno, przejrzyście, tematycznie, łatwo wszędzie trafić.
  Życzę Wam powodzenia i wytrwałości co do tworzenia 🙂

 2. Dorota

  PS. Tylko dlaczego ta kotka pokazuje mi język? Myslałam, że jakos je wychowujecie …

 3. Mariusz Post author

  🙂 Bardzo dziękujemy za ciepłe komentarze. Żeby zwrócić honor tym, którym się on należy – porządek na stronie zawdzięczamy współpracy z Piotrem, który opiekuje się nami od strony technicznej i podpowiada nam jak realizować nasze pomysły, żeby to było czytelne.

  Strasznie się cieszę że dołączyłaś do nas. A kotce nie miej za złe tego zdjęcia. Pamiętasz, my ogólnie łapiemy istoty w różnych niezręcznych sytuacjach i potem umieszczamy zdjęcia np w sieci lub w wygaszaczu ekranu…. A Hekate jest zaczepno-przyjacielska. Kapkę jak nasz blog 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.