Smile-Swim szkoła pływania dla każdego

Ponieważ Google mi nie pozwala pisać opinii, więc będę je pisał tu. Może dwie, trzy osoby przeczytają i ktoś się na szkołę skusi.

Szkoła Smile Swim to warszawska nauka pływania, założona przez dwóch młodych braci, pasjonatów i potrafiących dotrzeć do wszystkich: i tych bardzo młodych i tych całkiem dojrzałych. Jestem klientem Smile Swim od 6 lat. Moja córka trafiła do tej szkoły, po długich poszukiwaniach szkoły pływania, która nie będzie nastawiona na walkę o złote kalesony. To nie oznacza, że finalnie, ktoś nie może o te złote kalesony powalczyć. Kadra nauczycielska jest młoda, liczna i nie wiem,  w jaki sposób dobierana, ale przez tyle lat różnych zastępstw nigdy nie trafiliśmy do nauczyciela, który się zachował w nieodpowiedni sposób. Wiadomo, że ludzie są różni, mają różne oczekiwania. Natomiast podejście właścicieli – w skrócie nauka przez zabawę i nic na siłę – działa cuda. Jeśli dziecko nie chce chodzić, nie jest gotowe, to właściciele Pan Marcin i Daniel radzą poczekać do kolejnego roku. Widziałem osoby dorosłe, które nie pływały w ogóle, a które po roku robiły taki postęp, że trudno byłoby w to uwierzyć. Wszystko w dobrej atmosferze, bezpiecznie, wg indywidualnie dobieranych metod. Moja córka od kilku lat ma jednego instruktora – Pana Bartka i patrząc z perspektywy czasu – nie mogliśmy lepiej trafić. Chciałbym w tak młodym wieku, jak Pan Bartek mieć takie umiejętności dotarcia do dzieci i taką cierpliwość. Moja córka w tej chwili jest na poziomie pływackim nieosiągalnym dla mnie (no chyba, że bym sam zapisał się do Smile Swim, ale wody szczerze nienawidzę).

Proponuję udać się na stronę szkoły i poczytać o tym, kim są, czego chcą i co robią.  Jeden wyimek ze strony:

 „Smile-Swim to nie tylko szkoła pływania…

Na co dzień uczymy oraz doskonalimy umiejętności pływania u dzieci, młodzieży oraz dorosłych na kliku warszawskich basenach! Kiedy zbliżają się wakacje lub ferie, organizujemy sportowo-rekreacyjne obozy dla dzieci i młodzieży, na których promujemy aktywny sposób spędzania czasu – nie tylko w wodzie. Zimą natomiast ruszamy w góry na narty i snowboard, gdzie wciągamy naszych podopiecznych w wir białego szaleństwa.

Szkoła pływania Smile-Swim to zdrowe połączenie sportu i zabawy w każdej postaci! Nawet w te kilka wolnych dni w miesiącu, które udaje nam się wygospodarować, organizujemy np. wspólne wypady na rowery z naszymi uczniami lub inne eventy. Sport i dzieciaki to nasze życie!

Bardzo często zdarza się, że bierzemy udział w różnych ciekawych wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Jeżeli nas tam spotkacie, koniecznie przybijcie z nami piątkę, nawet w centrum handlowym na zakupach :)! Dla nas to zawsze przyjemny moment!”

W Smile Swim nasza córka od wielu lat jeździ na obozy letnie i wyjazdy zimowe. Bałem się, czy Panowie udźwigną temat, bo miałem już złe doświadczenia z koloniami córki. I co się okazało? Córka od samego początku jest zachwycona. Dzieci mają zabierane telefony komórkowe i nie mają czasu o nich pomyśleć (raz na dwa dni mogą zadzwonić do domu). Zajęć jest tyle, że nudzić się oraz tęsknić za domem nie ma jak. Jeśli pojawia się zjawisko jakiejkolwiek fali, to Pan Marcin i Pan Daniel natychmiast reagują i gaszą takie zjawisko w zalążku (moja córka była świadkiem takich działań). Po każdym roku zapisujemy się na kolejne wyjazdy i dopóki nas będzie stać, to chcemy, żeby nasze dziecko korzystało.

Jeśli szukacie wspaniałej szkoły z zaangażowanymi nauczycielami – to Smile Swim jest dokonałym wyborem.

Post powstał w formie podziękowania za jakość wykonywanej pracy. Na naszym blogu nie znajdziecie ani jednego materiału, który byłby w jakikolwiek sposób opłacony. Mieliśmy takie propozycje, łącznie z tym, że kiedyś pewna polska firma od armatury łazienkowej wręczyła nam słuchawkę prysznicową prosząc, żebyśmy napisali o nich dobrze. Nie napisaliśmy w ogóle, bo ten blog nie powstał z myślą o zarabianiu, tylko miał być przygodą. Piszemy z serca, albo wcale.

Zdjęcia ukradliśmy bez pytania ze strony smile-swim.

Udostępnianie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.